Chameleon (2019)

Një ish-mashtrues i vuajtur dhe bashkëpunëtori i tij i paparashikueshëm gënjejnë gra sipërfaqësore dhe bashkëshortët e tyre më të plakur në Los Anxhelosin egoist.

80 min 2019 6.8

Shiko në platforma tjera...

Filma të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *